072-3717-982
בית אודות משה שלום עיצובים

אודות משה שלום עיצובים

רוצים שנשוב אליכם? השאירו פרטים
או התקשרו: 072-3717-982

מיתוג ושילוט משנת 1987

חברת משה שלום עיצובים נוסדה בשנת 1987. העבודה החלה עם כניסת טכנולוגית חיתוך המדבקות הממוחשב, אשר בימים ההם נחשבה לטכנולוגיה מהפכנית שהחליפה את אותם ציירים שעבדו שעות ע"ג שעות על שלט בודד. המעבר היה עדין, אמינות הצבע הייתה גבוהה והלקוחות לא האמינו כי ניתן ל"צייר" מלל צבעוני ומדויק תוך מספר דקות ואפילו לקבל אחריות לחמש שנים על העבודה. לקח זמן מה עד שרכשנו את אמון הלקוח. מאז ועד היום עברנו דרך ארוכה, הטכנולוגיה התקדמה, הצרכים השתנו וכן רצונות הלקוחות התחדדו, בד בבד הבנתכם את המוצר גדלה ואנו איתכם בכל השנים האלה מספקים את מיטב התוצרת, בשרות, באמינות ובאיכות ללא פשרות. השרות שלנו מתחלק למספר תחומים עיקריים: שילוט מבנים פנים וחוץ, שילוט כלי תחבורה בצביעה ובמדבקות, מיתוג חנויות וחלונות ראווה והדפסות דיגיטליות איכותיות.

שלטים כאמצעי לקידום מכירות

התנופה האמיתית של תחום השילוט מגיעה שלא במפתיע מתחום השיווק והפרסום, היום כמו בעבר מי שרוצה להיראות חייב לבלוט בשטח. לא פעם אנחנו רואים במתחמי קניות ואזורי תעשיה, שלט אחד יותר גדול משכנו והגרפיקה מבלבלת את העיניים. ריבוי שלטים באיכות ובסגנון שכזה יוצרים המולה וזיהום וויזואלי אשר כלל לא תורם לבית העסק. הנו דוגלים בשילוט איכותי ונקי שיציג את הלקוח באופן הראוי לו. מגוון הטכנולוגיות העומד לרשותנו אינו מבוטל ומאפשר ללקוחותינו בולטות בכל שטח וסביבה. אנחנו פה לשרותכם, נשמח להקשיב לדרישתכם ולהמליץ לכם מגוון אפשרויות בשילוט. שילוט הוא לא רק שלטים... אלא גם מתקני תצוגה בנקודות מכירה.

תוכלו להתרשם ממגוון עבודותינו בעמוד מתקני תצוגה, אנחנו נכונים לאתגרים חדשים ובאפשרותנו לעצב עבורך את המתקן שלך!

מגוון השלטים

שלט טוב חולש על מגוון רחב של טכנולוגיות ומגדיל את טווח המוצרים אותו הוא יכול להציע ללקוחותיו. מגוון שלטים אותו אנחנו מציעים ללקוחותינו מפורטים בליווי תמונות ממחישות באתר המחודש בו את משוטט ומתרשם אנו מקווים כי תמצאו אותנו מתאימים לענות על צרכיך.

שרות ואמינות

מסורת של שנים, יצרה רף שרות בלתי מתפשר אותו אנו שמחים להעניק ללקוחותינו. העבודה אינה נגמרת ביום התקנת השלט, בכל יום שעובר השלט שייוצר על ידינו מייצג את פועלינו ומאפשר את המשך פעילותינו, צרו קשר ותווכחו בתצורת עבודה שלא הכרתם.

היסטוריה בשילוט

באפשרותנו לראות שלטים/שלט, במרחב האנושי עוד מתקופת האדם הקדמון, ציורי קיר, "קווי נסקה", דגלים וסמלים שונים הם עדות לכך. ככל הנראה, האדם הקדמון השתמש בשלטי הכוונה עוד לפני שידע לדבר. בתחילת ההיסטוריה שלטים נוצרו מחיבור אבנים על הקרקע, שימוש בצבעים מהצומח ומהאדמה ולרוב שימשו ככלי לתקשורת, ביטוי, הפחדת אויבים והעצמה אישית. במרוצת השנים ועפ"י צרכי האדם באותה התקופה, שלטים נוצרו ע"י אמנים בשרות בתי מלוכה, נוצרו ע"י פשוטי העם לשיווק וסימון מרכולתם ולמעשה כל סימן וכיתוב המתנוסס ברבים נחשב כשלט לכל דבר ועניין. בשלהי המאה ה 19, זוהה יסוד כימי, גז אציל - ניאון, התגלית פתחה מגוון רחב של אפשרויות בתחום השלטים ונוצר שלט מסוג חדש - שילוט מואר בגז ניאון במגוון צבעים ותצורות. ההתפתחויות הטכנולוגית ומוח האדם, הביאו למגוון לא מבוטל של שלטים חדשניים בעיצוב ובמראה. אפילו היום כשאנחנו מדמיינים כי "הכול כבר הומצא", עדיין, בכל תערוכת שילוט בה אנחנו מבקרים ניתן לזהות חידושים בתחום.

שלטים כשירות לאזרח

שלט, אחרי הכול, לרוב הוא פח! אבל, השלטים הם אלו העוזרים לנו להתקיים במרחב האפשרויות והדרכים המגוונות העומדות לפנינו. ללא שלטים כנראה שעולמנו היה נראה אחרת. יום יום, אנחנו מוקפים בסימני הכוונה, המכתיבים לנו נורמות התנהגותיות, החל מהמרחב הפרטי, דרך ההתנהלות בדרכים, כאמצעי שיווקי, הסברתי וכמובן כאמצעי הזהרתי לשמירה ובטחון אישיים. מגוון השלטים בו אתם מעוניינים יכול להיות מותקן אצלכם בעוד מספר ימים. צור קשר ואנחנו נדאג לשאר.

מקצוענות בביצוע

מקצוענות היא לא סוד מקצועי, היכולת להשיג אותה היא כן. השילוב של אנשים איכותיים בייצור ובהנהלה, תוך יצירת סביבת עבודה תומכת, עוזר לנו לתת את המוצר הטוב ביותר לכלל לקוחותינו, יום יום...

תודות

ברצוננו להודות לכלל לקוחותינו המלווים אותנו באדיקות, בחלקם מאז הקמת העסק. תודה ללקוחותינו העתידיים, נשמח לעמוד לרשותכם. צרו קשר