072-3717-982

מידע למתעניין

רוצים שנשוב אליכם? השאירו פרטים
או התקשרו: 072-3717-982

שלטי פח

שלטי פח

04.06.19

שילוט פח הינו בעל עלות הייצור הנמוכה ביותר ולכן הינו הנפוץ ביותר בענף השילוט לעסקים. שלטי הפח מתאימים בעיקר לשילוט חוצות (שילוט חיצוני לעסקים, מבנים וכו').

 

שימושי שלטי הפח
לשלטים מפח שימושים רבים ומגוונים, בין היתר - שילוט לחנויות ועסקים, שילוט לאתרי בנייה, שילוט למסעדות, שילוט על גדרות, שילוט לתמרורים ושלטי הכוונה, שילוט לחניונים וכל שילוט חיצוני. לייעוץ חינם בבחירת שילוט פח ואלומיניום ובכל נושא אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר

ניתן לעשות שימוש בשילוט פח אלומיניום כשילוט פנים, למשרד - על גבי האלומיניום חורטים את הגרפיקה בכרסום, צובעים ומצפים בשכבת אנודייז לקבלת מראה יוקרתי.

כמו כן ניתן לבצע חיתוך אותיות וסמל לוגו בתלת מימד מאלומיניום, לצבוע ולהרכיב ע"ג קיר כך שהאותיות נראות צפות / בולטות מהקיר - שילוט פנים בעל מראה יוקרתי ואלגנטי.

הרכבת השלט מתבצעת לרוב על גבי קיר העסק או המבנה, ניתן גם להכין עבור השלט עמוד עליו יורכב או כל קונסטרוקציה אחרת, בעיצה אחת עם מהנדס ומומחה בטיחות.

שילוט פח ברזל מגולוון (ברזל המצופה באבץ) 
בדרך כלל יצבע בתנור למניעת חלודה.

שילוט פח אלומיניום, שילוט אלומיניום
על גבי פלטת האלומיניום תודבק מדבקה ועליה הדפסה דיגיטלית בגודל תואם, העשוייה מחומרים עמידים לכל תנאי מזג אוויר. כמו כן ניתן להדביק על גבי הפח גם אותיות חתוכות וסמלים חתוכים בכל צורה וצבע. שילוט פח אלומיניום הינו הנפוץ יותר ועלות ייצורו נמוכה יחסית.

תאורה לשילוט פח
ניתן להאיר כל שלט פח באמצעות גוף תאורה, לרוב זרקור (פרוג'קטור) לבולטות גם בשעות החשיכה. מאחורינו מעל 20 שנות נסיון בכל סוגי השלטים ובייחוד שלטי פח למיניהם, אנו מייצרים את שלטי הפח בגימור האיכותי ביותר, תוך שימוש בחומרים המתקדמים ביותר העמידים בכל תנאי מזג האוויר, עם אחריות נגד קילוף ודהייה ובמחירים נוחים